Tvoríme interiéry ako celok

Moderne poňatý interiér nielen v kuchyni, ale aj vo všetkých priestoroch vášho domu, či bytu

Moderné kuchyne

Dispozícia a ergonómia & dizajn a funkčnosť

Alnus je špičkou vo svojom obore už 25 rokov. Vlastní architekti firmy vďaka mnohoročným skúsenostiam dokážu vytvoriť vysokokvalitné návrhy kuchýň. Správna dispozícia a ergonómia je základ každého návrhu. Atraktívny dizajn kuchyne, ktorá je súčasťou jedálne a obývacej izby, ide ruka v ruke s dizajnom ostatného nábytku práve v tomto priestore.

Luxusné obývacie izby

Dizajn a funkčnosť & úložný priestor

Alnus vyrába obývacie izby v rôznych dizajnoch a materiáloch. Jednotlivé nábytkové kusy dizajnovo navrhuje tak, aby sa čo najlepšie zjednotili s kuchyňou, pokiaľ sú v jednom otvorenom priestore. Podľa potrieb a predstáv zákazníka zhotovuje nábytkové kusy odľahčené - s ohľadom na vzdušnosť, alebo naopak plnších dizajnov - s ohľadom na úložný priestor. Alnus je špecialistom na vstavané reproduktory zakomponované do nábytkových zostáv, so skrytou kabelážou a odvetranou skrytou hifi technikou. Alnus taktiež vyrába konferenčné stolíky rôznych dizajnov a veľkostí. Veľmi obľúbené v poslednej dobe sú stolíky so skrytými šuflíkmi na ovádače, či časopisy.

Moderné jedálne

Dizajn centrálnej nohy & drevo a sklo

Alnus vyrába najrôznejšie jedálenské stoly v rovnakom dizajnovom prevedení, ako kuchyňa a obývacia izba. Rozkladacie aj nerozkladacie. Na klasických nohách, centrálnej nohe, alebo na drahších dizajnových podnožiach. Jedálenské stoly vyrábame dýhované, sklenené, alebo z masíveho dreva v rôznych povrchových úpravách.

Moderné predsiene

Predsieň ako vstupná brána do bytu

Alnus navrhuje a vyrába predsiene a vstupné haly v rovnakom dizajne ako je obytný priestor kuchyne, jedálne a obývacej izby. Vyrábame tiež bezfalcové dvere a obklady stien a to z jedného kmeňa stromu. Tým docielime rovnakej textúry dýhy na dverách a ostatnom nábytku, či obklade stien. Veľmi obľúbené predsieňové zostavy sú čiastočne skrytým priestorom a mokré kabáty, alebo zostavy prechádzajúce skleneným zádverím.

Moderný interiér spálne

Dizajn & kvalitný spánok

Alnus navrhuje a vyrába kompletný spálňový nábytok v najrôznješích dizajnoch a materiáloch. Častokrát nadväzuje na veľkú šatňu. Postele vyrábame drevené, dýhované alebo čalúnené. Kladieme dôraz na ergonómiu a kvalitu. Spálne dopĺňame vhodným intímnym podsvietením. Okrem dámskych toaletných stolíkov je veľmi obľúbená komoda s elektricky výsuvnou televíziou v rôznych dizajnoch.

Moderný interiér domácej pracovne

Domáca pracovňa - práca, kľud a relax

Alnus vyrába domáce pracovne ako súčasť kompletných interiérov domov. Zhotovujeme pracovne najrôznejších štýloch, doplnené mnohými ďalšími požiadavkami klientov. Skryté tajné priestory pre dokumenty, trezory, či zbrane. Pracovne doplnené minibarom, vinotékou, či priestorom pre tvrdý alkohol s rôznymi druhmi podsvietenia.

Detské izby

Detská izba & študentská izba

Alnus navrhuje a vyrába detské a študentské izby v rôznych dizajnoch a v cenovo rozdielnych materiáloch. Rôzne požiadavky mladších členov rodiny sú jasným zadaním pre našich architektov. Zaujímavo riešený dostatok úložného priestoru obzvlášť v menších bytoch, sú pre nás jasnou výzvou. Detská, či študentská izba je súčasťou kompletného interiéru.

Moderné kúpelne

Dizajn & funkčný úložný priestor

Alnus navrhuje kúpelne pri realizácií kompletných interiérov. Používa sanitu a obklady v rôznych cenových kategóriách, podľa finančných možností zákazníka. K výrobe kúpelňového nábytku používame výhradne materiály a povrchové úpravy, ktoré sú vhodné do vlhkého prostredia.

Domáce vinotéky

Domáca vinotéka & relax vždy po ruke

Alnus vďaka mnohým skúsenostiam navrhuje a vyrába domáce vinotéky ako súčasť kompletného interiéru. Rieši správnu cirkuláciu chladného vzduchu. Pre výrobu nábytkových kusov do vinotéky volíme vodovzdorné materiály. Používame špeciálne vodovzdorné lepidlá. Najrôznejšie povrchové úpravy doplňujeme prírodnými olejmi.

Kontaktujte nás.

Chcete navrhnúť moderný interiér snov? Napíšte nám, radi sa s vami stretneme.

Informácie o spracovaní os. údajov