Moderné kuchyne

Návrhy moderných a atraktívnych kuchýň s dôrazom na praktickosť a funkčnosť

Moderné kuchyne

Dispozícia a ergonómia & dizajn a funkčnosť

Alnus je špičkou vo svojom obore už 25 rokov. Vlastní architekti firmy vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážu vytvoriť návrhy kuchýň vysokej kvality. Správna dispozícia a ergonómia je základ každého návrhu. Atraktívny dizajn kuchyne, ktorá je súčasťou jedálne a obývacej izby, ide ruka v ruke s dizajnom ostatného nábytku v tomto priestore.

Flexibilita firmy Alnus

Originálny priestor vyžaduje originálny návrh

Alnus sa neprispôsobuje každému pôdorysu iba rozmerovou úpravou niektorých skriniek, ako je to u sektorových kuchýň. Alnus je špičkou v odbore moderných kuchýň. Všetky výrobky sú vyrábané čisto na zakázku. Vytvárame orignálny dizajn pre každý priestor. Navrhujeme vhodné farebné kombinácie nielen kuchyne, ale aj všetkého ostatného v priestore ( ostatný nábytok, podlahy, tapety, osvetlenie, lokálne znížené podhľady, závesy, dekorácie a pod.) tak, aby farebné riešneie a dizajn konkrétnych detailov boli vyvážené a pôsobili atraktívne ako jeden celok.

Kvalita 100 % u každého výrobku

Originálny dizajn & finančná flexibilita.

Alnus vytvára originálny dizajn moderných kuchýň. Prispôsobuje sa každému priestoru kvalitným dispozičným a ergonomickým riešením. Jednotný dizajn celého priestoru kuchyne s obývacou izbou, a kompletné farebné riešenie je pre nás zásadnou prioritou. Vďaka zákazkovej výrobe kuchýň a ostatného nábytku sa môžeme prispôsobit finančním predstavám klientov. Navrhujeme dizajn kuchýň a všetkého ostatného tak, aby jednotlivé detaily, výber materiálov a použité doplnky splnily finančné predstavy klienta o jeho novom bývaní. Kvalita všetkých výobkov bez ohľadu na celkovú cenu je vždy 100%. Všetky nábytkové kovania u našich kuchyniach majú doživotnú záruku.

Kontaktujte nás.

Chcete navrhnúť modernú kuchyňu snov? Napíšte nám, radi sa s vámi stretneme.

Informácie o spracovaní os. údajov