Referenčný projekt

Luxusný moderný byt

Komplexné interiér bytu s rozlohou stoviek metrov štvorcových

Luxusný moderný byt

Vstupná hala s chodbou

Bytový architekt vytvoril moderný dizajn tohto interiéru. Skriňová zostava plynule nadväzuje na obklady stien, v ktorých sú plne integrované skryté dvere do kúpelne. Dlhá chodba nadväzuje na veľký obytný priestor, ktorý oddeľujú ornamentálne sklá.

Luxusný moderný byt

Veľký priestor

Praktický návrh interiéru. Veľký priestor moderného bytu je možné rozčleniť posuvnými ornamentálnymi sklami.

Luxusný moderný byt

Moderná luxusná kuchyňa

Tmavé farby boli vždy luxusnejšie, než svetlé. V tomto prípade je čierna farba v matnom prevedení doplnená čiernou opaľovanou žulou a čiernym sklom za pracovnou doskou, ktoré je rovnaké ako sklo vstavaných elektrospotrebičov.

Luxusný moderný byt

Moderná luxusná obývacia izba

Kvalitný návrh interiéru sa pozná. Priestorná obývacia izba v americkom orechu v kombinácií s čiernou matnou. Moderné konferenčné stolíky s elegantnou nerezovou konštrukciou s možnosťou rôzneho umiestnenia, podľa momentálnej potreby.

Luxusný moderný byt

Deliaca nábytková stena

Veľký priestor kuchyne a obývacej izby rozdeľuje deliaca vzdušná nábytková stena. Zútulňuje tak modernú jedáleň a dotvára celkový zaujímavý dizajn tohoto interiéru.

Luxusný moderný byt

Moderná luxusná spálňa

Návrh interiéru tejto modenej spálne je doplnený dýhovanými a čalúnenými obkladmi. Naproti posteli je komoda s výsuvnou elektricky ovládanou TV.

Luxusný moderný byt

Luxusná domáca pracovňa

Dizajn interiéru tejto pracovne je založený na dominantnej knižnici. Americký orech vo vysokom lesku je doplnený farebnými nikami a obložením v koži.