Referenčný projekt

Luxusný interiér modernej vily

Interiér modernej vily s dizajnovými prvkami v luxusnom prevedení

Luxusný interiér modernej vily

Čiastočne skrytá kuchyňa

Bytový architekt firmy Alnus vytvoril tento atraktívny interiérový dizajn vďaka veľkorysému priestoru. Luxusná kuchyňa má varenie v priestore, ktoré je čiastočne skryté zvýšenou designovou  zostavou skriniek. Uprostred je podstavná chladnička na nápoje. Po stranách vo vnútri skriniek sú skryté zásuvky na príbory a taniere. Vo zvýšenej časti za posuvnými sklami sú poháre. Dalšia časť veľkej zostavy s trúbami je čiastočne skrytá zákutím s knižnicou s vnútorným osvetlením. Zvyšné fotografie s mnohými detailmi z tejto realizácie si môžte prehliadnuť, po kliknutí na tlačítko ďalšie realizácie v spodnej časti. Tento interiér so všetkými detailmi si taktiež môžte prehliadnuť vo videogalérií.

Luxusný interiér modernej vily

Vstavané domáce kino

V spodnej skrinkovej zostave sú umiestnené zosilovače a ďalšie komponenty pre domáce kino. Tento priestor je odvetraný skrytými mriežkami a taktiež skrytým ventilátorom, ktorý sa automaticky spustí so zapnutím domáceho kina. Teplý vzduch stúpa za podsvetleným obkladom pod TV a vystupuje bočnými prieduchmi. V spodnej skrinkovej zostave je ukrytý subwoofer.
Takto vytvorený dizajn interiéru je nielen dizajnovo čistý, ale aj praktický. Žiadna viditeľná kábeláž, ani elektronický prach.

Luxusný interiér modernej vily

Posteľ v krokodílej koži

Podsvietené čelo postele a spodný rám sú prešité kožou s krokodílím vzorom. Vo vrchnej doske nočných stolíkov je vložené dekoratívne sklo s kašmírovým vzorom. Ďalšie sklá v tomto dizajne sú použité v ostatných nábytkových kusoch, ako sú skrine a komoda naoproti posteli s výsuvnou televíziou. Tento kompletný dizajn interiéru so všetkými detailmi si môžete prehliadnuť vo videogalérií.

Luxusný interiér modernej vily

Komoda s výsuvnou TV

Naproti posteli je umiestnená funkčná komoda s úložným priestorom a taktiež skrytou výsuvnou televíziou. Architekti a projektanti firmy navrhujú interiéry tak, aby boli nielen dizajnovo atraktívne, ale aj technicky domyslené.

Luxusný interiér modernej vily

Predsieň ako súčasť interiéru

Uprostred domu je pomerne veľká vstupná hala rozdelená skleneným zádverím, ktoré rieši preniknutie chladu z exteriéru. Nábytková zostava umožňuje čiastočne skryť zavesené mokré kabáty. Tento interiér so všetkými detailmi si môžete prehliadnuť vo videogalérií.

Luxusný interiér modernej vily

Kúpeľňa v rovnakom štýle

Interiérový dizajn vily je navrhovaný komplexne v jednotnom dizajne aj vrátane kúpelne. Nábytková zostava má povrchovú úpravu v zlatej metalíze vo vysokom lesku. Zrkadlá so senzorovými vypínačmi majú rámy vyrobené na zakázku.

Luxusný interiér modernej vily

Vináreň ako súčasť domu

Všetky nábytkové prvky sú vyrobené z vodovzdornej preglejky a predýhované dubovou dýhou tak, aby zosadenka dýhy vytvárala dojem masívneho dreva. Takto vyrobený nábytok je vhodný d chladného a vlhkého prostredia.