Referenčný projekt

Interiér luxusnej vily

Interiér modernej vily s dizajnovými prvkami v luxusom prevedení

Interiér luxusnej vily

Vertikálne línie spotrebičov

Interiérový architekt firmy Alnus vytvoril tento dizajn interiéru s luxusnými detailmi. Skriňová zostava so spotrebičmi elegantne nadväzuje na dizajn skriniek z orechového dreva.

Interiér luxusnej vily

Jedálenský kút

Táto luxusná kuchyňa je navrhnutá tak, aby bolo varenie čiastočne skryté. Zvýšená skrinková časť má všetko, čo je potřebné pri jedálenskom stole. Podstavná nápojová chladnička, či poháre s príbormi a priestieraním za posuvnými sklami. Jedálenský stôl je situovaný medzi kuchynskou a ,obývacou časťou, krbom a výhľadom do záhrady. Sediaci tak majú príjemný výhľad.

Interiér luxusnej vily

Dizajnový prvok stola

Detail hrany stola iba podtrhuje dizajn interiéru. Leštený nerez nieje len luxusný detail, ale aj praktická ochrana stola pred poškodením.

Interiér luxusnej vily

Podsvietený podhľad a obklad

Podsvietený podhľad a obklad tvorí nielen dizajnovú, ale aj funkčnú stránku interiéru. Je v ňom umiestnená vzduchotechnika, osvetlenie a HiFi zostava. Interiérové štúdio Alnus vytvořilo tento luxusný bytový dizajn so zaujímavou kombináciou všetkých materiálov a prvkov.

Interiér luxusnej vily

Panoramatický krb

Krb v pozdĺžnej línií je situovaný medzi kuchyňu a obývaciu izbu. Žulový schod před ním opticky prebieha pozdĺž kuchyňe a pod barom slúži na pohodlnejšie sedenie – podloženie nôh.

Interiér luxusnej vily

Príborník s posuvným sklom

Zvýšený príborník, je opatrený nikou s posuvnými sklami, za ktorými je senzor pre vnútorné osvetlenie.

Interiér luxusnej vily

Vstavaný reproduktor

Vstavaný reproduktor v obývacej izbe nenaruší celkový dizajn interiéru. Čistý a luxusný detail dotvára lakovaná mriežka reproduktoru v rovnakej metalíze ako okolitá tapeta.