Referenčný projekt

Luxusný moderný byt

Komplexné interiér bytu s rozlohou stoviek metrov štvorcových

Kompletné interiéry

Luxusný moderný byt

Luxusný moderný byt

Vstupná hala s chodbou

Bytový architekt vytvoril moderný dizajn tohto interiéru. Skriňová zostava plynule nadväzuje na obklady stien, v ktorých sú plne integrované skryté dvere do kúpelne. Dlhá chodba nadväzuje na veľký obytný priestor, ktorý oddeľujú ornamentálne sklá.

Luxusný moderný byt

Veľký priestor

Praktický návrh interiéru. Veľký priestor moderného bytu je možné rozčleniť posuvnými ornamentálnymi sklami.

Luxusný moderný byt

Moderná luxusná kuchyňa

Tmavé farby boli vždy luxusnejšie, než svetlé. V tomto prípade je čierna farba v matnom prevedení doplnená čiernou opaľovanou žulou a čiernym sklom za pracovnou doskou, ktoré je rovnaké ako sklo vstavaných elektrospotrebičov.

Luxusný moderný byt

Moderná luxusná obývacia izba

Kvalitný návrh interiéru sa pozná. Priestorná obývacia izba v americkom orechu v kombinácií s čiernou matnou. Moderné konferenčné stolíky s elegantnou nerezovou konštrukciou s možnosťou rôzneho umiestnenia, podľa momentálnej potreby.

Luxusný moderný byt

Deliaca nábytková stena

Veľký priestor kuchyne a obývacej izby rozdeľuje deliaca vzdušná nábytková stena. Zútulňuje tak modernú jedáleň a dotvára celkový zaujímavý dizajn tohoto interiéru.

Luxusný moderný byt

Moderná luxusná spálňa

Návrh interiéru tejto modenej spálne je doplnený dýhovanými a čalúnenými obkladmi. Naproti posteli je komoda s výsuvnou elektricky ovládanou TV.

Luxusný moderný byt

Luxusná domáca pracovňa

Dizajn interiéru tejto pracovne je založený na dominantnej knižnici. Americký orech vo vysokom lesku je doplnený farebnými nikami a obložením v koži.

Moderní zpracování předsíně a schodiště

Luxusný interiér modernej vily

Luxusný interiér modernej vily

Čiastočne skrytá kuchyňa

Bytový architekt firmy Alnus vytvoril tento atraktívny interiérový dizajn vďaka veľkorysému priestoru. Luxusná kuchyňa má varenie v priestore, ktoré je čiastočne skryté zvýšenou designovou  zostavou skriniek. Uprostred je podstavná chladnička na nápoje. Po stranách vo vnútri skriniek sú skryté zásuvky na príbory a taniere. Vo zvýšenej časti za posuvnými sklami sú poháre. Dalšia časť veľkej zostavy s trúbami je čiastočne skrytá zákutím s knižnicou s vnútorným osvetlením. Zvyšné fotografie s mnohými detailmi z tejto realizácie si môžte prehliadnuť, po kliknutí na tlačítko ďalšie realizácie v spodnej časti. Tento interiér so všetkými detailmi si taktiež môžte prehliadnuť vo videogalérií.

Luxusný interiér modernej vily

Vstavané domáce kino

V spodnej skrinkovej zostave sú umiestnené zosilovače a ďalšie komponenty pre domáce kino. Tento priestor je odvetraný skrytými mriežkami a taktiež skrytým ventilátorom, ktorý sa automaticky spustí so zapnutím domáceho kina. Teplý vzduch stúpa za podsvetleným obkladom pod TV a vystupuje bočnými prieduchmi. V spodnej skrinkovej zostave je ukrytý subwoofer.
Takto vytvorený dizajn interiéru je nielen dizajnovo čistý, ale aj praktický. Žiadna viditeľná kábeláž, ani elektronický prach.

Luxusný interiér modernej vily

Posteľ v krokodílej koži

Podsvietené čelo postele a spodný rám sú prešité kožou s krokodílím vzorom. Vo vrchnej doske nočných stolíkov je vložené dekoratívne sklo s kašmírovým vzorom. Ďalšie sklá v tomto dizajne sú použité v ostatných nábytkových kusoch, ako sú skrine a komoda naoproti posteli s výsuvnou televíziou. Tento kompletný dizajn interiéru so všetkými detailmi si môžete prehliadnuť vo videogalérií.

Luxusný interiér modernej vily

Komoda s výsuvnou TV

Naproti posteli je umiestnená funkčná komoda s úložným priestorom a taktiež skrytou výsuvnou televíziou. Architekti a projektanti firmy navrhujú interiéry tak, aby boli nielen dizajnovo atraktívne, ale aj technicky domyslené.

Luxusný interiér modernej vily

Predsieň ako súčasť interiéru

Uprostred domu je pomerne veľká vstupná hala rozdelená skleneným zádverím, ktoré rieši preniknutie chladu z exteriéru. Nábytková zostava umožňuje čiastočne skryť zavesené mokré kabáty. Tento interiér so všetkými detailmi si môžete prehliadnuť vo videogalérií.

Luxusný interiér modernej vily

Kúpeľňa v rovnakom štýle

Interiérový dizajn vily je navrhovaný komplexne v jednotnom dizajne aj vrátane kúpelne. Nábytková zostava má povrchovú úpravu v zlatej metalíze vo vysokom lesku. Zrkadlá so senzorovými vypínačmi majú rámy vyrobené na zakázku.

Luxusný interiér modernej vily

Vináreň ako súčasť domu

Všetky nábytkové prvky sú vyrobené z vodovzdornej preglejky a predýhované dubovou dýhou tak, aby zosadenka dýhy vytvárala dojem masívneho dreva. Takto vyrobený nábytok je vhodný d chladného a vlhkého prostredia.

Moderný interiér vo svetlých farbách

Moderný interiér vo svetlých farbách

Harmonicky zladený dizajn

Bytový architekt firmy Alnus vytvoril obývaciu miestnosť s rozľahlou sedačkou a veľkými konferenčnými stolíkmi, ktoré plynule prechádzajú do jedálenskej časti a kuchyne.

Moderný interiér vo svetlých farbách

Kuchyňa v moderných farbách

Návrh interiéru tejto modernej kuchyne s pracovným ostrovčekom doplnený o masívnu drevenú dosku, ktorá slúži ako bar. Kombinácia dvoch farieb v dvoch povrchových prevedeniach. Mat a vysoký lesk.

Moderný interiér vo svetlých farbách

Jedálenský stôl na centrálnej nohe

Veľký jedálenský stôl je umiestnený v priestore na centrálnej nohe. Architekti a dizajnéri firmy Alnus vytvárajú nielen atraktívny, ale aj praktický dizajn. Jedálenský stôl na centrálnej nohe umožňuje sedenie väčšieho počtu ľudí bet prekážania klasických stolových nôh.

Moderný interiér vo svetlých farbách

Spálňa vo svetlej dýhe

Interiérový dizajn tejto podsvietenej postele so skrytou podstavou vytvára efekt levitujúcej postele. Zadné čelo postele má dekoratívne vstavané osvetlenie.

Moderný interiér vo svetlých farbách

Komoda oproti posteli

Komoda s podsvietením leží na dlhom dýhovanom skoli, ktorý zároveň vytvára podstavec pre veľké dekorácie, či vázy.

Moderný interiér vo svetlých farbách

Ďalšia spálňa

Bytový dizajn tejto spálne je vytvorený a doplnený vstavanou kožou. Atraktívny dizajn dámskeho toaletného stolíka so zrkadlom a mnohými zásuvkami.

Moderný interiér vo svetlých farbách

Skriňová zostava

Návrh interiéru je vytvorený tak, aby skriňové zostavy neboly len fádne skrine. Táto skriňová zostava je doplnená vstavaným pracovným stolom a TV oproti posteli.