Návrh a realizácia interiéru na kľúč

Stavebné úpravy

Aká je ideálna cesta ku krásnemu, útulnému a pritom modernému interiéru? Chápete dôležitosť kvalitného návrhu, ale neviete, komu zveriť realizáciu? Bojíte sa, že nebudete mať kontrolu nad všetkými jej aspektmi? Zaujíma Vás všetko od farebných kombinácií, technických detailov, až po správne prepojenie prvkov medzi prvky interiéru?

Návrh a realizácia sú dvoma stranami tej istej mince. Interiér musí byť zhotovený na základe precízne premysleného základu, ľuďmi , ktorí rozumejú praktickej práci. Dizajnéri a architekti firmy Alnus pracujú na návrhoch a realizáciách už 25rokov, doma aj v zahraničí. Dokážu vytvoriť kompletný, do detailu prepracovaný návrh Vášho interiéru, zhotovený v úzkej spolupráci s technikmi výroby, zodpovednými za následnú realizáciu.

Interiéry navrhujeme a realizujeme vrátane stavebných úprav a inteligentných elektroinštalácií. Vykonávame všetky stavebné úpravy a práce v interiéroch. Búranie nosných stien za asistencie statika a jeho výpočtov. Zmena a rekonštrukcia kúpelní, schodísk, podláh, dvier, lokálne znížených sádrokartónov, výstavby krbov, biokrbov, klimatizácií atd. Všetko záleží na technických možnostiach a nadväznostiach na ostatné požiadavky. Riešime interiér ako celok. Všetko je pritom v rukách zákazníka, vrátane rozhodnutí, či si chce niektoré časti interiéru dodať sám.

Zverte svoje potreby ľuďom, ktorí riešia a realizujú interiéry už 25 rokov – doma aj v zahraničí. Kontaktujte nás!

Prehliadnite si tiež našu videogalériu a fotogalériu, kde sa dozviete viac.