Farebná zladenosť

Farebná zladenosť

Ako by mal správne vyzerať váš interiér? Vybrali sme ideálne farebné riešenie? Ako docieliť, aby bol náš nový interiér krásny, moderný, vzdušný, a ku všetkému útulný? Tieto desiatky vašich otázok si kladú všetci, ktorí si kupujú nové bývanie. Možno ste medzi nimi. Máme pre Vás radu – najvhodnejším spôsobom, ako nič nepokaziť , je zveriť všetko odborníkom.

Architekti a dizajnéri firmy Alnus sa podobnými problémami zaoberajú už štvrť storočia. Na základe pôdorysu interiéru a detailov vášho zadania vám vytvoria kompletný návrh. Zhotovia nielen niekoľko dispozičných variantov, ale tiež viacero dizajnových riešení. Cieľom je vždy vyjsť plne v ústrety požiadavkám zadávateľa. Samozrejmou súčasťou každého 3D návrhu je aj farebné riešenie interiéru. Na základe toho si môžete vytvoriť dokonalú predstavu o tom, ako bude váš interiér vyzerať. Premyslíme ho do najmenších detailov – riešime nielen dizajnovú vyváženosť hmoty, ale aj farebné zladenie jednotlivých častí interiéru. Do hĺbky sa zaoberáme kombináciami rôznych materiálov, ktoré ladíme presne na mieru ďalším prvkom, ako sú dvere, podlahy, nábytok, maľba stien, tapety, sedačky, stoličky, závesy, alebo koberce.

Výsledok, ktorý vám predložíme, je dokonalý návrh interiéru od A pod S. Všetky detaily sú navrhnuté pre funkčnú realizáciu, ktorú riešime kompletne sami. Naše interiéry sú preto krásne nielen na papieri, ale aj v skutočnosti.

Zverte svoje potreby ľuďom, ktorí riešia a realizujú interiéry už 25rokov – doma aj v zahraničí. Kontaktujte nás!

Prehliadnite si tiež našu videogalériu a fotogalériu, kde se dozviete viac.