NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ, SME TU PRE VÁS!

FAQ

Máte otázky?

Prečítajte si FAQ

Konzultácia je zdarma. Stojí Vás iba trochu času, ktorý pri nej strávite.
Dispozičné varianty aj samotné návrhy v 3D sú taktiež zdarma, rovnako ako všetky konzultácie. Alnus sa živí výrobou a dodávkou nábytku, poprípade kompletnými realizáciami interiérov na kľúč. Samotné návrhy ani nápady pochopiteľne neposkytujeme ani nepredávame.
Firma Alnus si zakladá na tímovej práci. Na konkrétnyhch projektoch pracuje vždy niekoľko dizajnérov, ktorí spolu komunikujú, radia sa a často si tiež oponujú. Konzultujú všetko s výrobnými technikmi, aby akékoľvek originálne nápady boli technicky správne vyriešené a tiež v súlade so všetkými normami. Ľudovo povedané: Viac hláv, viac rozumu.
Väčšinou pripravujeme niekoľko viariantov návrhu už na prvej prenzentácií cca 2-4. Všetko záleží na priestorových možnostiach samotného interiéru.
Alnus vyrába a zariaďuje interiéry v rôznych cenových kategóriách, podľa finančných možností zákazníka. Alnus vyrába napríklad kuchyne za 100 000 ,- kč ale aj za 5miliónov. Skutočne záleží na zákazníkovi, koľko je ochotný do svojho interiéru dať a podľa toho skúsení architekti firmy navrhujú interiér, volia materiály a vyberajú doplnky. Nieje vždy nutné navrhovať zložité a tým pádom drahé detaily. Nieje vždy nutné vyberať drahé materiály a doplnky. Napríklad aj do luxusného interiéru je možné vybrať luster za 6000,- kč a tým nepokaziť celkový dojem. Všetko záleží iba na klientovi.
Všetko záleží na momentálnom vyťažení jednotlivých architektov a samotnej výroby. Spravidla samotná výroba návrhu trvá 3-4mesiace od posledných zmien a informácií potrebných ku zahájeniu výroby. Dĺžku procesu pri tvorbe návrhov si väčšinou ovplyvňuje klient sám. Záleží na jeho rozhodnosti. Väčšinou vytvárame niekoľko variantov návrhu už na prvej prezentácií.
Alnus sa špecializuje na kompletné interiéry. Podľa momentálnej vyťaženosti výroby sa zaoberá objednávkami minimálne interiérom jednej miestnosti. Dodávkami iba skriniek, či políc sa z technologických dôvodov nemôžme zaoberať a tieto objednávky sú vhodné skôr pre miestnych malých stolárov.